%d8%a7%db%8c%da%a9%d9%88%d9%86-%d9%81%d9%86

ویژگی یخچال فریزر بوش

photo_2016-11-08_01-51-50

خرید یخچال ممکن است برای برخی ازافراد کاری خسته کننده و کسل کننده باشد اما تحقیق وصبر کلید اصلی خرید یخچال می باشد.به عنوان مثال می تونیم بگیم خرید یخچال میتونه باعث کاهش هزینه های صورتحساب وانرژی شود.
امروزه در بیشتر خانه ها به نوعی یخچال برای نگهداری و انجماد موادغذایی مورد استفاده قرار می گیرد که با گذشت زمان یخچال از یک جعبه ی ساده خنک کننده با تعدادی قفسه ساده به وسیله ای پیچیده تر با مدل هایی با امکانات گران تر تبدیل شده است.
روند اخیر در طراحی یخچال و فریزر با توجه به خواسته ها و نیازهای مصرف کنندگان است امروزه مصرف کنندگان خواستار راحت و بهتر عملکرد امکانات یخچال وفریزرشان هستند.با توجه به افزایش هزینه ی انرژی,مصرف کنندگان دنبال یخچال هایی با بازدهی بالا که باعث کاهش صورتحساب ماهانه برق شود.
http://telegram.me/azaranservice_sh_m_b
مصرف انرژی
قیمت برق در کشورهای مختلف متفاوت است بنابراین شما مدلی را ترجیح می دهید که مصرف انرژی در آن حداقل است که باعث نشود سالانه هزینه ی زیادی برای صورتحساب پرداخت شود بنابراین توجه به چسب انرژی در هنگام خرید ضروری است.در کل هرچه یخچال و فریزر بزرگتر باشد.هزینه ی انرژی مصرفی بیشتر خواهد شد.

گارانتی
اکثر یخچال و فریزرها دارای گارانتی اولیه یکسال برای قطعات و۵ سال برای موتور عرضه می شود که شما می توانید با توجه به برندها و مدل های مختلف موجود با گارانتی های طولانی مدت, مدل مورد نظر را انتخاب کنید.
امکانات
https://telegram.me/azaranservice2
به طور معمول یخچال و فریزرهای لوکس امکانات بیشتر دارای قیمت بالاتری هستند شما باید توجه داشته باشید که امکانات برای شما مهم است یا شیوه زندگی افراد خانواده تان,همچنین باید توجه داشته باشید که به دلیل امکانات بیشتر هزینه ی اضافی نکرده باشید که برخی از این امکانات شامل:یخ ساز اتوماتیک,یخ ریز و قفسه ی بزرگ بر روی درب برای جای گیری گالن هستند.
به محض اینکه شما تصمیم می گیرید چه نوعی از یخچال را انتخاب کنید(ساید بای ساید,فریزربالا,فریزرپایین,عمق دار) که به این منظور به امکانات موجود بر یخچال باید توجه کنیم.