%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4

نکاتی که بهتر است هنگام استفاده از جاروبرقی بدانید

product_228_1414500139_50613

۱٫ جارو برقی باید کاملا تمیز باشد و لوله‌های آن گرفتگی نداشته باشد تا فشار به موتور آن وارد نشود و انرژی بیش از اندازه نیز هدر نرود. برای این منظور، همواره کیسه آشغال جارو برقی را پیش از پر شدن عوض کرده و جارو را نیز لااقل ۲ بار در سال شسته یا کیسه را عوض کنید.
http://telegram.me/azaranservice_sh_m_b
۲٫هنگام استفاده از جارو، زباله‌های مرطوب، اشیای بزرگ و تیز، جوراب و کاغذ را از سر راه دور کنید. این اشیا می‌تواند به موتور جاروی شما ضربه وارد کنند و توان آن را کاهش دهند.
۳٫ برای جارو کشیدن، هیچگاه روی لوله خم نشوید، تمام قد بایستید.
۴٫ هنگام جارو کشی، به ویژه جارو کشی در مناطق پر گرد و خاک، استفاده از یک ماسک یا یک دستمال می‌تواند مانع بروز حساسیت‌های ریوی در دراز مدت شود.
۵٫ جاروهای برقی، دارای چندین درجه نشانگر قدرت مکندگی هستند که برای نظافت بخش‌های مختلف کاربرد دارند. سعی کنید همیشه از درجه قدرت مکندگی مناسب برای نظافت اماکن مختلف و ریخت و پاش‌های مختلف استفاده کنید.
https://telegram.me/azaranservice2

۶٫ یادتان باشد جارو برقی را نزدیک منابع گرمازا نظیر شوفاژ، اجاق و همچنین منابع سوخت آتشزا قرار ندهید. ضمنا از کار مداوم با جارو برقی بپرهیزید چون روشن بودن دراز مدت جارو برقی (بیش از ۳۰ دقیقه متوالی) به موتور جارو برقی فشار زیادی وارد می‌کند.

۷٫ هیچ وقت برای خاموش و روشن کردن جارو از پا استفاده نکنید، فشار این دکمه‌ها با پا، عمر جارو را بسیار کوتاه خواهد کرد.