%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4

نحوه تمیز کردن قهوه ساز

1450874855_1644

فیلتر قهوه ساز هر چند ماه یک بار نیاز به تمیز کردن دارد تا رسوبات ناشی از آب، روغنی که از قهوه ایجاد می شود و سایر ناخالصی ها از بین برود. اما برای پاک سازی نباید تنها اجزای بیرونی آن را تمیز کنیم، اجزای درونی قهوه ساز به مراتب مهم تر از بدنه و یا دیگر قسمت های دستگاه هستند. در این مطلب به مراحل تمیز کردن قهوه ساز اشاره می کنیم.
https://telegram.me/azaranservice2

۳ لیوان سرکه سفید را با ۶ لیوان آب مخلوط کنید. پس از آن مخلوط سرکه و آب را در داخل مخزن قهوه ساز بریزید و دستگاه را روشن کنید. اجازه دهید این مخلوط در حدود ۱۵ دقیقه بماند و کاملا ته نشین شود. پس از آن دوبار آب خالی ریخته و دستگاه قطرات سرکه را پاک کنید. بار دیگر دستگاه را خاموش کرده و ۱۵ دقیقه اجازه دهید تا در همین حالت بماند. دقت کنید در این روش هرگز از سفید کننده بجای سرکه استفاده نکنید زیرا دود سمی ایجاد می کند و دستگاه آسیب می بیند. همچنین استفاده از آب گرم و نوشابه نیز بسیار خطرناک و آسیب رسان است.https://telegram.me/azaranservice_sh_m_b
اگر هرگونه مشکلی در حین انجام این کار بوجود آمد و یا از سهل انگاری آسیبی به دستگاه شما وارد شد، با خدمات پشتیانی دستگاه خود تماس بگیرید.