toste

تفاوت مایکروفر و سولاردام

 

ir_sub_ha_hero_008

sami-14-1200x800

همواره یکی از سوال های متداول خریداران مایکروفر این بوده که چه تفاوتی میان مایکروفر و سولاردام وجود دارد؟ آیا سولاردام برای گرم کردن غذا و یا پخت و پز نسبت به مایکروفر بهتر است یا خیر؟ دانستن تفاوت این دو محصول می تواند به مشتری نسبت به خرید آنها کمک کند تا مایکروفری که بیشتر به نوع استفاده آنها نزدیک است را خریداری کنند.

هر دور این محصولات، این امکان را دارند تا غذا را در مدت زمان کمتری نسبت به اجاق گاز و با کمک اشعه بپزد. سولاردام فناوری ابداعی کمپانی ال جی است که ترکیبی از فناوری مایکروویو و امواج گرمایشی نوری می باشد .در سولاردام علاوه بر امواج الکترومغناطیسی، از فناوری استفاده می شود که با کمک یک لامپ هالوژنی، که گرمای بسیار زیادی دارد، قدرت پخت و پز غذا را به نسبت قابل توجهی بالا ببرد. در سولاردام هیتر نوری ذغالی باعث جذب سریع تر دما در غذا می شود و میتواند غذا را( در قسمت های میانی) به طور کامل داغ کند. این هیتر در قسمت بالایی محفظه قرار دارد و با استفاده از رشته های زغالی و امواج نوری، گرما و عمق نفوذ بالایی را تولید می کند. علاوه بر هیتر زغالی که نوعی المنت نوری هم محسوب می شود، در کف محفظه چند نوع هیتر هالوژنی و سرامیکی نیز قرار داده شده تا امواج گرمایشی از قسمت زیرین به غذا انتقال داده شود.

کارایی بالا در پخت و پز، گرما دهی سریعتر به غذا، صرفه جویی در زمان و انرژی از مزیت های مورد توجه مایکروفرهای سولارادوم می باشد. همچنین فر سولاردام که به گریل مجهز است باعث می شود مانند یک فر واقعی گرما را نه تنها از قسمت پشت بلکه از زیر هم انتقال دهد. گریل داخلی از زیر به غذا گرما می‌دهد، باعث می‌شود غذاها بهتر پخته شده و طعم آن‌ها حفظ شود. محفظه مدور سولاردام، و چرخش ظرف این امکان را می دهد تا هم ظروف بزرگتر در درون آن جای گیرند و هم فضای طبخ را گسترش دهد تا انرژی گرمایشی به همه قسمت های غذا برسد.

ویژگی های دیگری که میتوان به آن اشاره کرد: قفل کودک، تایمر پخت، یخ زدایی، گریل، یخ زدایی خودکار و …

اگر علاقه مند به این هستید که سرعت، کیفیت، ماندگاری طعم واقعی غذا خود را افزایش دهید، سولاردام پیشنهاد خوبی برای خرید مایکروفر است.

شرکت ال جی با ارائه این محصول، گامی تازه در بهبود مایکروفر های خود نهاد و این امکان را فراهم کرد که با خرید این محصول خدمات پس از فروش آن را هم ارائه دهد. اگر با مشکلی در عملکرد سولاردام و یا مایکروفر خود مواجه شدید، شما میتوانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ال جی ، آذران سرویس ، که دارای مهندسین با تجربه است، ایرادات احتمالی آن را رفع کنید. اگر دستگاه شما کارت ضمانت دارد و تاریخ آن منقضی نشده است می توانید به نمایندگی تعمیرات ال جی مراجعه نمایید و اگر لوازم خانگی شما فاقد کارت گارانتی است، فقط کافی است با مجموعه ی ما تماس بگیرید.