%d8%a7%db%8c%da%a9%d9%88%d9%86-%d9%81%d9%86

آشنایی با گوشتکوب برقی

%da%af%d9%88%d8%b4%d8%aa%da%a9%d9%88%d8%a8-%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c-%d8%a8%d9%88%d8%b4-msm67140

گوشتکوب برقی یا همزن عمودی وسیله ای است که امروزهنمایندگی تعمیرات سامسونگ در هر آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از کارهای مهم و اساسی رو برای ما راحت کرده و انجام می دهد.گوشتکوب های برقی بوش درانواع مختلفی از فروشگاه ها عرضه می شود
https://telegram.me/azaranservice2

گوشتکوب برقی دارای کاربردهایی است از جمله کاربردها:مخلوط انواع سوپ و اسموتی.خورد کردن انواع سبزیجات و میوه.له کردن پیاز.همزدن یا سفیده تخم مرغ وغیره….
https://telegram.me/azaranservice_sh_m_b
گوشتکوب برقی دارای استوانه ای از جنس پیریکس یا پلاستیک است که میتوان به راحتی مواد را در این قسمت قرار داد و بدون این که جایی را کثیف کند در آن خرد یا له یا مخلوط کند.
همچنین می توانید مواد رو مستقیما داخل ظرف آشپزی مورد نظر قرار دهید و به شکل دلخواه درآورید و دیگر نیاز به جابجایی مواد از یک ظرف به ظرف دیگر را ندارد.
این وسیله در دهه ۱۹۶۰ در آشپزخانه های مجهز اروپایی مانند هتل هل و…مورد استفاده قرار می گرفته اما از دهه ۱۹۸۰ در آمریکا برای مصرف در خانه روانه ی بازار شد.
حادثه سازی گوشتکوب برقی

گوشتکوب برقی دقت زیادی در استفاده لازم دارد زیرا امکان دارد باعث بروز مشکلات و حادثه هایی شود و آسیب هایی برساند از جمله این مشکلات قرار گرفتن دست در قسمت تیغه های گوشتکوب می باشد که امکان دارد آسیب های جبران ناپذیری به دست وارد کنند.حتی در بعضی مواقع امکان قطع شدن انگشتان وجود دارد.

به طور کلی گوشتکوب برقی میتواند سبب صرفه جویی در زمان شود با استفاده از گوشتکوب برقی می توان در حداقل زمان مواد را به شکلی که میخواهیم تبدیل میکند که این باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.